Kontaktai

UAB „DUSTA“
Įm. kodas: 120282394
PVM kodas LT202823917

Metalo g. 23, Vilnius, LT-02190

Sąskaita LT604010042400011423 Luminor bank AB,
banko kodas 40100

Tel. 85 232 9029, Mob. tel. 8 614 22043
El. p. info@dusta.lt

Nerijus Dzermeika
Direktorius

nerijus@dusta.lt
Tel. 8 614 22043

Teresa Stefanovič
Vyr. buhalterė

teresa@dusta.lt
Tel. 8 677 67693

Ričardas Mackevičius
Darbų vadovas

ricardas@dusta.lt
Tel. 8 655 70732

Evaldas Pranckus
Projektuotojas

evaldas@dusta.lt
Tel. 8 699 67738

Ilveta Černiauskaitė
Projektų vadovė

ilveta@dusta.lt
Tel. 8 655 55815

Karolis Junevičius
Projektuotojas

karolis@dusta.lt
Tel. 8 631 77349

Rimgaudas Raulinaitis
Vidaus dujotiekio darbų vadovas

rimgaudas@dusta.lt
Tel. 8 698 21080

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt